• Tel: 0322 432 65 44 - 0532 131 97 06

Kurumsal

Güzeltaş Hakkında

Yapı sektöründe köklü geçmişe sahip olan GÜZELTAŞ ailesi bu birikim doğrultusunda 1998 yılında Güzeltaş Alüminyum ve PVC İTH. İHR. Sanayi Ticaret Limited Şirketi’ni kurmuştur.
Kuruluşu itibari ile Kapı-Pencere Sektöründe müşterilerinin alüminyum profil ve doğrama ihtiyaçlarına hizmet vermektedir.
Yapı sektörüne kalite odaklı bir hizmet anlayışı ile girmiş, bütün üretim politikasını bu doğrultuda belirlemiş ve her geçen gün sektörün yakından takipçisi olarak hizmet kalitesini biraz daha yükseltmiştir.
Bu gün gelinen noktada tecrübe ile teknolojik yenilikleri üretimde birleştirmeyi başarmış, kurumsal bir yapıya kavuşmuş, güçlü ekipmanları, yüksek kapasite üretimi ve sektöre dair yeniliklerle donatılmış çalışanları ile sektördeki boşluğu doldurmaktadır.
Yapı sektörüne bir bütün olarak bakan bu modern anlayışla alüminyum uygulama ve PVC Distribütörlüğü tek çatı altında toplayarak bu yenilikçi tarzı ile sektöre yeni bir boyut getirmiştir. Özgün tasarımları, modern bakış açısı ve insana hizmet odaklı yaklaşımı ile kısa sürede kendine sektörde saygın bir yer edinmeyi başarmıştır.
GÜZELTAŞ YAPI Geleceğe dair hedeflerini yine bu anlayış üzerine kurmakta, bu yönde yatırımlarına süratle devam etmektedir.
2007 Yılı ile birlikte hedeflerini revize ederek çıta yükselten GÜZELTAŞ YAPI sektörün ihtiyacı doğrultusunda, yapı sektöründe tedarikçi konumunu sağlamlaştırmakla birlikte, anahtar teslim konutlar ile de sektördeki kalitenin öncüsü olmakta kararlıdır.

Misyon

Pencere ve cam balkon sistemleri üzerine yenilikçi sistemleri marka kalitesi ile sizlere sunarak pencere ve cam balkon konusunda tüm beklentilerinizi karşılamak. Sahip olduğumuz tecrübeyi, güçlü teknik kadromuzla Avrupa standartlarında imalat ve montaj kalitemizi birleştirerek, her geçen gün büyüyerek hedeflerimize başarıyla ulaşmak.

Vizyon

  • Müşteri beklentileri ve arzularına göre projelendirilen yenilikçi ürünler üreterek müşteri memnuniyetini sağlamak, sürdürülebilir iş modeli ve çevre dostu ürünlerle paydaşların çalışmaktan gurur duyduğu bir firma olmak…

Farkımız...

Müşteri Memnuniyeti

Uzun yıllar kullanılacak konforlu ürünlerin uygulaması.

Zamanında Teslim

Projelendirilen ürünler taahhüt edilen zamanda monte edilir.

Güvenilir Hizmet

Uzman kadrosu ile imalattan montaja donanımlı hizmet.

Garantili Ürünler

Türkiye ve Dünya standartlarında belgeli ürünler.